Norkys Batista
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Norkys Batista

Viskas apie điŕ ţaviŕ aktorć
 
rodiklisIeđkotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Interviu

Go down 
AutoriusPraneđimas
Paloma
Admin
Paloma


Praneđimř skaičius : 43
Join date : 2007-11-16
Age : 30
Miestas : Lt?

Interviu Empty
RađytiTemos pavadinimas: Interviu   Interviu Icon_minitimePen. 11 16, 2007 11:39 am

Cia jos interviu:

Barbara Mori gime Urugvajuje, bet atsitiko taip, kad turejo persikelti i Meksika, kada ji buvo labai maza. Ten ji ir gavo savo pirmaji darba.
Kai jai buvo keturiolika metu, ji dirbo picerijoje. Tuo momentu aktore uzdirbdavo 500 pesu per menesi ir tie pinigai buvo labai svarbus pragyvenimui arba ivairiems menkniekiams, kuriuos keturiolikos metu mergaite nori pirkti.
‘Kai jie man sumokedavo, as begdavau pirkti rubu, kosmetikos ir lupdaziu’, prisimena zvaigzde. Sitos merginos fizinis grozis suzavejo viena klienta taip, kad jis pasiule jai dirbti modeliu. Taip Mori paliko sone picas…
Is pradziu buvo visokie uzsiemimai, bet po to jis suprato, kad tai yra Barbaros pasaukimas. Tada jis prieme sprendima ismokinti ja modelio privalumu ir suteikti aktorini issilavinima Meksike.
Labai greitai, Barbara debiutavo pries kameras seriale Al norte del corazón (‘Sirdis siaureje’) ir jos pirmasis vaidmuo, kur ji buvo pagrindine aktore - Azul tequila.
Daugiausia galimybiu ir turto jai suteike jos vaidmuo seriale ‘Rubi’, kuriame ji dirbo su tokiu aktoriumi kaip Edurado Santamarina.
Jos naujausias pasirodymas buvo filme ‘La mujer de mi hermano’ kurio autorius yra peruietis zurnalistas Jaime Bayly.
Ir toms merginoms, kurios nori sekti Barbaros Mori pedomis, ji duoda patarima: ‘viskas prasideda nuo to, ko tu nori, nuo to, kur nori patekti, kad niekas taves nesulaikytu gyvenime, kad issipildytu tavo troskimai ir tavo sapnai. Niekada nenusivilk savimi, tikek savimi ir tuo, ko tu nori’.
*******************************

INTERVIU SU BARBY

Meksikos aktore Barbara Mori nori buti zinoma ne tik kaip grazi serialu zvaigzde. Jos naujausias filmas ‘La mujer de mi hermano’ (‘Mano brolio zmona’), kuris siuo metu ir gali padeti jai pasiekti sito.
Filmas gavo didziausius ivertinimus, atsizvelgiant i tai, kad tai Lotynu Amerikos filmas parodytas Jungtinese valstijose, ekranuose 200 – yje kino teatru, stai kitas filmas ‘Y tu mama tambien’ (‘Tavo mama irgi’, beje buvo rodytas ir Lietuvoje… ) – 75 – iuose kino teatru ekranuose, 2001 m.
‘La mujer de mi hermano’ jau sulauke komercines sekmes Lotynu amerikoje…
Barbara Mori, 28 - eriu tapo zinoma 2004 metais, kaip serialo ‘Rubi’ zvaigzde. Kur jinai vaidino jauna moteri, kuri nesugebejo isnaudoti savo fizinio grozio ir susilauke tragiskos pabaigos.
Barbara skrido i Prancuzija, kur ‘Rubi’ buvo pirmas serialas parodytas salyje. !!!
‘Butent del to as begioju aplink, kaip truputi pakvaisusi’, sake Barbara rukydama cigarete miesto centre Westgate viesbucio terasoje, per savo vizita San Diege.
‘La mujer de mi hermano’ sukurtas pagal romana kontraversisko autoriaus Jaime Bayly. Barbara vaidina Zoe, moteri, kuri jauciasi sugniuzdyta po 10 –ies metu santuokos, kuri prarado savo verte. Jos gyvenimas su savo vyru (Christian Meier) yra saltas, kaip ir ju namai, visi is cemento ir stikliniu sienu.
Veiksmas prasideda, kada Zoe susideda su savo vyro broliu (Manolo Cardona). Tuoj pat isryskeja triju charakteriu pavojingas zaidimas, salia paslapciu ir melo.
Filmo pabaiga - tai tamsi drama. Problemos kaip abortas, biseksualumas ir netikrumas, kuri jaucia aktoriai.
Su filmu ‘La mujer de mi hermano’, Barbara Mori padare dideli zingsni savo karjeroje i didiji kina po 10 –ies metu vaidybos smulkiose rolese televizijoje. Meksikiete is Urugvajaus vaidino serialuose ‘Mirada de mujer’, ‘Azul tequila’ ir ‘Al norte del corazon’.
Barbara teigia, kad ji isbande savo galimybes vaidindama serialuose. ‘Jus daugiau nebeturite pagrindo zaisti visa tai, kad suaugtumete’. Kino filmuose, sako ji ‘leiskite testi paieskas, leiskite zaisti su skirtingais charakteriais, kurie galiausiai apibudins karjera, galimybes, kuriomis jus veikete’.
Jos filmas ‘La mujer de mi hermano’ yra tarptautinio ansamblio: Meier – peruietis, Cardona – kolumbietis; Angelica Aragon ir Bruno Bichir yra meksikieciai. Taip pat filmas pazymi debiuta cilijiecio Beto Cuevas, dainininko jau nebeegzistuojancios roko grupes La Ley.
Jungtinese Valstijose filmas pristatomas ispanu kalba su anglisku vertimu.
Filmo populiarumas Meksike apibudinamas galbut del to, jog jame yra nuogos Barbaros Mori scena.
Tai linksmina aktore.
‘Yra meiles scenos’, sako ji, ‘bet jus negalite matyti nieko’.
Ji tiki, kad filmas pasisekes del to, kad tai intriguojanti istorija.
Kai kuriose filmo dalyse, Barbara Mori matoma faktiskai be jokios kosmetikos. Tai kontrastas su jos ivaizdziu, kur ji visada atrodo, kaip pasiruosusi zurnalo fotosesijai.
Ar is tikruju sitos scenos buvo sunkios?
Ji sako ne.
‘Jeigi jus turite talenta, fizinis grozis is tikruju neturi reiksmes. As 10 metu bandziau kovoti pries tai, kad buciau tik grazus veidas Meksike’, sako Barbara. Ji pasakoja, kad iesko filmu, kur ji gali atskleisti savo tikrus sugebejimus ir ‘ne tam, kad buciau pripazinta tik del savo zaliu akiu’.
‘La mujer de mi hermano’ patrauke jos demesi, ‘todel, kad Zoe visiskai skiriasi nuo manes’. Skirtingi charakteriai, kurie neprimena jos pacios gyvenimo, tai ko Barbara Mori visada iesko, nauju aukstumu.
Mori ruosiasi naujam filmui su ‘Rubi’ prodiuseriu Banjamin Cann. Ji taip pat tobulina savo anglu kalbos zinias ir laukia gero filmo projekto Jungtinese valstijose.
Tuo tarpu jos profesiniai troskimai labiau susije su Ispanija ir Argentina. Pedro Almodovar ir Juan Jose Campannela uzbaigia prodiuseriu sarasa su kuriais ji noretu dirbti.
‘Tai mano troskimas. Tai yra toks kinas, kuriame as noreciau vaidinti’.
**********************************

Manolo Cardona vis dar alpsta del Barbaros Mori

Nueva York – Kolumbijos aktorius Manolo Cardona dar si ta isskirtinio jaucia savo ex draugei Barbarai Mori. Ir nors jis sito specialiai neatskleidzia, jo akys viska isduoda, kai jis kalba, kad nieko nebeliko is meiles, kuria kazkada jaute sentimentali pora. “As nenoriu daug ir mes esame labai geri daugai ir tai niekada nepasikeis, jinai liks vienintele, apie kuria as galiu kalbeti graziai”, pasake jis, giliai atsikvepe ir pasiziurejo visiskai neitikinamu zvilgsniu…

Buve daugai po filmo ‘La mujer de mi hermano’ (‘mano brolio zmona’) rodesi grazi pora, tarp ju viskas buvo sviesu. Taciau viena diena ju keliai issiskyre. Pries ju isiskyrima kazkokie bulvariniai zurnalai parase, kad jauna urugavajietiskos kilmes mergina (B.Mori) buvo aptikta Meksike Manolo Cardona seimoje ir tvarke reikalus, is kuriu buvo aisku, kad ruosiasi vestuvems. Bet tai neivyko.

Tikriausiai ju rysiai nutruko tada, kai jie kartu svente premjera ‘La mujer de mi hermano’. Manolo Cardona pastoviai kalbejo apie ju darba pas Jaime (Bayly). O Barbarai patiko zmones, kurie buvo vakarelyje ir palikusi ji viena, padejo ju draugystei taska.

Paklausus jo, argi jam sunku atleisti kazkam, kas buvo jo pora, Manolo tvirtina, kad tai nebuvo taip paprasta. Kolkas kolumbietis nusprende ieskotis keliu i Lotynu Amerikos kina ir galbut net Holivuda. Pres keleta menesiu nusprende buti zinomu Los Andzele, dalyvauja priemimuose ir svarbiausia filmuojasi fime su Hillary Swank, kuris bus nominuotas Oskarui. Tame filme jis vaidina sventika ir nors jo vaidmuo near didelis, jis labai idomus. Ir tai yra viskas, kas siuo metu domina mane. Ieskoti draugu ir rysiu, kurie padetu man isitvirtinti, nes tai viso mano gyvenimo svajone, kuriai as anksciau neradau laiko, tvirtina kolumbietis.

Po to, Manolo sako, kad jis tesia kastingus ir jau turi du projektus. Jis nori dominuoti kine…
-------------------------------------------------------------------------------------

INTERVIU SU BARBARA....

Kokia yra Barbaros Mori diena?
‘Kai as nedirbu as keliuosi sesta valanda ryto, turiu pakelti savo sunu i mokykla, mes iseinam apie 6:40, tada as einu i gimnastikos sale. Vienai valandai per pietus pas mane ateina anglu kalbos mokytoja. As maudausi, galiausiai einu sunaus. Mes gristame namo, kad pavalgytume, ka mums padare Mau. As pasiimu viska i gitaros, chokejaus, anglu kalbos pamokas. Mes gristame namo tik nakti’.

Kas labiausiai katas del tavo skyrybu su suzadetiniu?
‘Buvo tiek daug dalyku, kad as negaliu apie tai kalbeti’.

Ar tu tobulinai kokia nors savo kuno dali?
‘As tobulinau biusta, todel kad jis nebuvo didelis ir kai gime mano vaikas jis dar labiau sumazejo. Tada taip, as ji patobulinau, bet tik tai’.

Ar tave kada nors kviete buti modeliu?
‘Modeliais dabar tampama nuo 15 metu. Niekada jie manes nekviete, todel, kad mano ugis 1.68, o modelio ugis turi buti nuo 1.70. Bet mes su Chema (Jose Maria Torre) uzdareme parada’. (http://public.fotki.com/barbaramori/barbara_mori/pasirodymai_2/39_-_barby_ir_jose/ foto is parado)

Ar kas nors buvo pazeides tavo moteriskuma?
‘Taip, taip buvo atsitike su manimi senais laikais. Karta mane vaikinas norejo pabuciuoti jega, dar pries tapdamas izymus, jam tada buvo 15 metu. Kita karta as jam pasakiau, kad ne visi taip elgiasi, kaip jis’.

Tu buciuotumeis su moterimi filme?
‘Jeigu man patinka projektas, tikrai taip. As aktore ir jeigu turiu buciuotis su moterimi, taip as ir padarysiu’.

Ka tu veiki, noredama isreiksti save?
‘Vicky Form pakviete mane i viena projekta. Labiausiai megstu tai, ka jame veikiu ir tai, kad as susiruosiau tai daryti. As ieskau dalyku, kuriu nera Meksike ir aprasau juos. Paroda – balandzio 25 Meksike’.

Tu turi daug draugu geju, ka tu apie juos galvoji?
‘Jie tokie patys zmones kaip mes ir ju meile tokia pati. Mano geriausi draugai – gejai ir jie labai svarbus mano gyvenime ir jiems nera svarbi mano visuomenine padetis. Nezinau, ka as daryciau be ju’.

Kur yra tavo sesuo, Kenya?
‘Mano sesuo Kenya gyvena labai gerai. Ji yra Meksike, tikisi, kad jai pasiulys viena projekta, mano pareiga padeti jai. Mes esame geriausios drauges’.

Ar tau patiktu tureti dar viena sunu?
‘Ne, bet jei man pasiulytu rytoj tureti dar viena sunu ir as buciau isimylejusi, galbut. Kol kas as laiminga ir su savo sunumi, nenoriu daugiau’.

Kokios tavo japoniskos saknys?
‘Mano pavarde. Mano senelis mire Meksikoje. Ir as nepazistu nei Japonijos, nei jos kulturos. Bet as laiminga, turedama tokia pavarde ir seneli Samuraju’.

Ka tu galvoji apie pabegusius lotynu emigrantus, kurie gyvena Jungtinese Valstijose?
‘Reikia jais rupintis, musu lotinieciu cia yra daugiau nei 40 milijonu. Jungtiniu Valstiju ekonomika daug padare del ju, bet reikia palaikyti juos’.

Ka tu galvoji apie tuos, kurie sake, kad tu – tik grazus veidas?
‘Anksciau tai buvo tik grazus veidas su zaliomis akimis. Bet dabar, kai as jau vaidinu desimti metu, jie supranta, kad as turiu talenta. Todel tai jau manes nejaudina’.

Su kokiais aktoriais tau noretusi dirbti Holivude?
‘Su Sean Penn ir Angelina Jolie’.

Ar tu kontroliuoji savo gyvenima?
‘Anksciau mano gyvenimas buvo laisvesnis, bet keiciantis jam as ismokau kontroliuoti save’.

Ar tu tiki kokia nors religija?
‘As galvoju ir tikiu, kad vienintele energija – dievas. As daug jo prasau, jis rupinasi manimi ir gina. As tikiu i dieva, bet ne tuo kas darosi baznyciose. As turiu savo vieninteli dieva, kuris rupinasi manimi ten virsuje’.

Ar kada pasigailejai, kad esi grazi?
‘Is pradziu tai buvo sunku, todel kad reikejo irodyti, jog po graziu veidu ir graziom akim slepiasi ir gera aktore. Dabar nebesigailiu, as dirbu, bet tai reikejo man paciai pasiekti’.

Kokie tavo megstamiausi zodziai?
‘As negaliu tau to sakyti, todel kad as labai grubi ir man patinka blogi zodziai ir posakiai’.

Ar koks nors tavo fanatikas tave persekiojo?
‘As sudaviau vienam toki smugi, kad niekada nebenorejo gristi atgal’.

Papasakok mums apie koki nors savo vaidmeni…
‘As vaidinau komedijoje, Cileje, kuri vadinasi ‘Pretendiendo’, tikekimes pamatyti tai Meksikos kino salese ir Jungtinese valstijose’.

Kaip tu apibudintum save triais zodziais?
‘Moteris, kuri kovoja del savo sunaus, kuriam ji stengiasi buti visada sazininga gyvenime ir nori gyventi’.

Ar kas nors tave yra apgaves?
‘Rupindamasi mergaitemis, kurios eina toki pat kelia, sakau bukite atsargios su tais, kurie jus isrenka’.

Ka tau reiskia fanai?
‘As galvoju, kad be fanu, buti aktore butu ne tas. Visada jie, tai yra tie, kurie perka bilietus, kad pamatytu filma, tie, kurie mate ‘Rubi’. Fanai – unikalus, kurie zino apie tavo gyvenima, seka tave ir tai yra tikras artisto dziaugsmas. As dekoju mano fanu klubams. Niekada gyvenime neisivaizdavau, kad zmones taip noretu susitikti su manimi. Dekoju visiems savo fanams’.
-----------------------------------------------------------------------------

"LA MUJER DE MI HERMANO" MUSA REKORDUS!

Interviu Barbyyip5

La mujer de mi hermano’ gavo daugiau nei viena milijona doleriu per savo pirma premjera, privertusia naujai pazvelgti i lotynu amerikos filmus. Premjera ivyko Jungtinese Valstijose, Los Andzele, balandzio 18d., 2006.

Labai didelio pasisekimo sulaukes filmas Lotynu Amerikoje, buvo rodytas 205 kino salese nacionaline kalba, be jokiu precendentu del vertimo is ispanu kalbos.

Atsizvelgiant i Lionsgate publika Jungtinese Valstijose, ‘La mujer de mi hermano’ surinko daugiau nei 1.025.000 per savaitgali, ir tai gerokai persoko visas viltis.

Atskleidziamos detales, kad is bilietu kasu buvo surinkta 350 tukst. doleriu penktadieni, sestadieni 360 tukst. doleriu, sekmadieni – 340 tukst. doleriu.

‘Mes zinojom, kad tai buvo geras filmas ir kad jis tures pasisekima savo rinkoje’, sake pirmadieni Tom Ortenberg, teatro prezidentas Lionsgate. ‘Ir mes zinom, kad egzistuoja modelis, kuri mes galime veikti, kad Lotynu Amerikos filmas turetu didesni pasisekima Jungtinese Valstijose’, komentavo jis.

Galima tiketis, greitai sulaukti nauju anglu ir ispanu filmu, sukurtu Meksikoje ir kitose salyse, Amerikos rinkoje.

Pagrindiniai vaidinantys aktoriai: urugvajieciu-meksikieciu Barbara Mori ir kolumbietis Manolo Cardona, peruietis Christian Meier ir meksikiete Angelica Aragon. ‘La mujer de mi hermano’ pasakoja istorija apie moteri, kuri po 10 metu nelaimingos santuokos atranda vilti brolio rankose ir atskleidzia pacias slapciausias savo vyro paslaptis.

Kalbama apie kinematografini romana ir peruieti Jaime Bayly, ta kuris ir parase chema (kaip filma ivesti i amerikieciu rinka), taip pat jo partneri Ricardo de Montreuil ir prodiuseri venesualieti Stan Jakubowicz.

‘Kai as sukuriau sita projekta vienintelio, ko norejau, tai parodyti Lotynu Amerikos jega Jungtinems Valstijoms. Butent del to mes parinkome tokius zinomus aktorius, pasake Jakubowicz pirmadieni pokalbio telefonu metu. ‘Siandien mes dar karta patvirtiname, kad formule veikia ir esame labai laimingi del sito’, - tvirtina prodiuseris.

Ortenberg pasake, kad per sia savaite filmas bus parodytas 10-yje teatru, taip pat daugiau tose vietose, kur jau buvo kaip Los Andzelas ir San Franciskas. Geguzes 5 d.bus rodomas Bostone ir Orlande. Kas bus paskiau priklausys tik nuo to, kiek bilietu bus parduota, patvirtino jis.
---------------------------------------------------------------------------
Atgal á virđř Go down
http://paola-nunez.forumotion.com
 
Interviu
Atgal á virđř 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Interviu/Straipsniai

Permissions in this forum:Jűs negalite atsakinëti á praneđimus điame forume
Norkys Batista :: Norkys kolegos :: Barbara Mori-
Pereiti á: