Norkys Batista
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Norkys Batista

Viskas apie šią žavią aktorę
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Interviu/Straipsniai

Go down 
AutoriusPranešimas
Paloma
Admin
Paloma


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2007-11-16
Age : 30
Miestas : Lt?

Interviu/Straipsniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Interviu/Straipsniai   Interviu/Straipsniai Icon_minitimePen. 11 16, 2007 10:40 am

Norkys Batista-"Esu seksuali nescia moteris"

Norkys Batista-"Esu seksuali nescia moteris"
Nors ir aktore prarado savo nuostabia figura, taciau dabar ji turi kitas savybes, kurios aktore daro dar zavingesne
Ji laiminga, kadangi jau greitai issipildys jos svajone tapti mama. Grazioji Norkys Batista vis dar tesia savo darbus telenoveleje "Amor a Palos" ir laukia momento, kada jos mazylis, kurio vardas bus Sebastianas, ateis i si pasauli. Naujoje telenoveleje aktore vaidina Luciano D`Alessandro mylimaja, jiedu kartu jau dirbo telenovelese "Mi Gorda Bella" ir "Estrambotica Anastasia"

- Kokia tavo seima?
- Mano tevai turi 8 vaikus. Ir kai mes kur nors visi susitinkama, surengiama didele svente Esu laimiga.

- Ar nori tureti tiek pat vaiku, kaip ir tavo tevai?
- Ne, man patinka dideles seimos, bet manau man uzteks dvieju vaiku.

- Ar tau nesunku esant nesciai tuo paciu ir filmuotis?
- Siuo metu problemu jokiu nekyla. Siek tiek sunku buvo trecia nestumo menesei, daznai pykindavo, bet dabar to nebera ir as esu rami Pripazistu, kartais tikrai sunku, filmavimas baigiasi tik vakare, taciu as esu pilna energijos

- Tavo figura ir veidas papilnejo. Kaip susitaikei su pasikeitusiomis formomis?
- Siek tiek nejaukiai jauciuosi, pripazistu. Kartais ziuredama i veidrodi netgi pradedu verkti, taciau tai greitai praeina. Nestumo metu nuotaiku kaita yra normali. Gyvenu megaudamasi savo nestumu kiekviena diena.
---------------------------------------------------------
Norkys kolegiu moteru interviu apie ja ir jos nestuma.
Susana Duijm:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- As jau padovanojau mazyliui specialia maza dovanele, kai mes ji maudeme

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Laikui begant ji igis daug naudingos patirties . Kiekvienas berniukas ir kiekviena situacija yra skirtingi, taigi Norkys pati turi ismokti rupitnisa savo vaiku

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Greiciausiai tai bus ju abieju kombinacija

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Man atrodo jo charakteris bus panasus i Norkys . Ji linksmesne ir komunikabilesne

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Linkiu jam labai daug dziaugsmo ir esu tikra, jam jo netruks , nes jo tevai - nuostabus zmones


Emma Rabbe:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- As jam padovanosiu mazute dezute . Pasak legendos, maza dezute, padeta po vaikelio pagalve, apgina ji nuo ivairiu nelaimiu . Viena diena jo baimes isnyks ir jis taps drasiu berniuku .

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Kad ji nesykstetu savo meiles ir dalintusi ja su visu pasauliu

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Man atrodo i Norkys . Manau, jis tures tokius pat juodus plaukus, kaip ir jo mama

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Neabejotinai toks, kaip jo mamos . Jis devynis menesius buvo jos pilvuke ir jau spejo "pridaryti" visokiu isdaigu

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Kadangi jis gime sveikas, nieko nebelinkesiu, nes tai ir yra svarbiausia


Abril Schreiber:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- O ko gi jam dar reikia? . Dieve mano . Jis jau gime turedamas viska, ko gali troksti kiekvienas berniukas . Jis is tegu gaus tiek materealine gerove, tiek meile ir svelnuma

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Kai kas nutiks, ji zinos, ka daryti, esu tuo tikra . Vieintelis dalykas, ka dabar sugalvoju jai patarti - tai tureti daug kantrybes

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Kadangi jis yra vyriskos gimines, bus labiau panasesnis i teti, taciau ir Norkys bruozu tures . Manau, jis bus tamsios odos

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Norkys su Leonardo labai panasus, tai jeigu Sebastianas bus panasus i viena, tuo paciu metu bus panasus ir i kita

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Linkiu, kad jis irgi taptu aktoriumi . O siaip linkiu jam dziaugtis savo teveliais taip, kaip tik imanoma


Natalia Ramírez:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- As jam padovanociau gyvenima....

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Linkiu jai tureti labai daug kantrybes ir tegul ji miega kiekviena laisva minute, siuo metu jai labai reikia poilsio

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Jiedu abu labai grazus, nezinau i kuri Sebastianas bus panasesnis

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Tikiuosi, kad toks, kos Leo

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Tikiuosi jis bus labai laimingas


Eliana López:
- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Kad ji butu labai ismintinga, mokytu savo suneli, padetu surasti jam savo kelia

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Jis atrodys taip, kaip atrodo dabar . As net neisivaizduoju...

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Manau jis bus puikus zmogus tiek budamas panasus i mama, tiek i teti

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Tikiuosi, jis gyvens labai gerai, niekas jam nesudauzys sirdies, nors siuo metu tai siek tiek sudetinga . Linkiu, kad jo gyvenimas butu kupinas laimes ir sekmes.

----------------------------------------------------------------
Amor a Palos serialo kolegos vyrai apie Norkys nestuma.
Luciano D`Alessandro:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- Padovanociau jam dailia kepuryte, kad jis negirdetu, ka jam sako Norkys, kitaip jis iseis is proto dar kudikysteje. O jei rimtai, tai ketinu jam padovanoti ypatinga dovana, bet dar nenusprendziau, ka butent . Na, jei nieko gero nesugalvosiu, tai padovanosiu jam ta kepurele

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Tegul ji buna rami, daug miega, ilsisi...Ji to tikrai nusipelene

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- As maciau jo echoskopijos nuotrauka ir manau, jis bus panasus i Norkys...Tokie patys skruostai ir nosis

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Tikiuosi, jis bus toks pat ramus, kaip ir Leonardo . Jei jis bus kaip Norkys, tai neabejotinai sukels ir koki zemes drebejima

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Pirmiausia - sveikatos . As esu isitikines, kad tas berniukas i Norkys ir Leo namus atnes labai daug dziaugsmo .


Alejandro Lopez:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- Tai bus kas nors, kas papuostu jo kambari

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Tegul ji isaukleja ji geru zmogumi . Taip pat noreciau, kad ji taptu geriausia savo sunaus drauge ir visada butu salia jo

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- I Norkys, nes ji labiau dominuoju judvieju poroje .

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Bus toks, koks bus

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Linkiu jam daug energijos, sveikatos ir beabejo - meiles


Miguel Augusto Rodríguez:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- Nemanau, kad jam siuo metu labiausiai reikia kokiu nors dovanu . Jis ir taip yra laimingas berniukas, nes turi nuostabius tevus

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Kantrybes, kantrybes ir dar karta kantrybes...Negaliu daugiau nieko patarti, kadangi pats dar nesu tevelis ir neturiu vaiku

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Zinau, tai nuskambes juokingai, taciau manau, jis bus ju abieju hibridas...

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Tikekimes, ir siuo atveju jis bus hibridas....

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Tikiuosi jis bus labai sveikas ir jo pasaulis bus pilnas dziaugsmo


Javier Valcárcel:
- Visa laika buvai salia Norkys ir stebejai jos nestuma. Ka noretum padovanoti Sebastiánui Luttinger Batistai?
- Daug valerijono . Tada jis bus ramus ir leis mamytei ilsetis...

- Ka patartumei naujajai mamytei?
- Jai nereikia jokiu patarimu . Net neabejoju, Norkys bus tobula mama

- Kaip manai, i ka Sebastianas bus panasesnis? I Leonarda ar Norkys?
- Tikiuosi, kad i Norkys...

- O koks turetu buti jo charakteris?
- Tikiuosi, kaip Leonardo...

- Ir kokie tavo palinkejimai naujam seimos nariui?
- Daug sveikatos . Ir tikiuosi, jis paveldejo savo tevu charizma, nes tada taptu tobulu zmogumi.

------------------------------------------------------------------
Paprastas straipsnelis apie musu Norkys.

Pagrindine telenoveles " Anastasija" aktore Norkys Batista Villarroel BTV ziurovai jau galejo isvysti kitame seriale - " Nekaltoji Joana" , taciau cia aktores vaidmuo nebuvo itin ryskus - " Anastasijoje" aktore tiesiog suzydes!
28 metu grazuole, savo karjera pradejusi kaip modelis, viena diena buvo pastebeta vienos modeliu agenturos savininko, kuris pakviete ja isbandyti save filmuojantis reklamose. " Nuo tada viskas ir prasidejo, - pasakoja aktore. - Emiau reklamuoti ivairiausius telefonus, automobilius ir t.t. Be to, dirbdama modeliu buvau pakviesta filmuotis Venesuelos televiizjoje RCTV : laidoje " Rytdienos imones" dirbau kartu su Nelsonu Bustamante, veliau - laidoje " Isdrisk svajoti" .
Taciau N. Batista neapsiribojo modelio darbu - ji emesi ir mokslu - studijuoti imoniu administravima. 1999 metais mergina sudalyvavo " Mis Venesuelos" rinkimuose - pagrindinio titulo ji nelaimejo, taciau buvo pripazinta. " Sentimentaliaja Mis" ir " Mis foto" Po sio konkurso N. Batista dalyvavo dar keturiuose tarptautiniuose grozio konkursuose, kuriuose taip pat patekdavo tarp graziausiu finalininkiu.
Aktore sako, kad dalyvavimas tokiuose konkursuose jai padejo atsikratyti drovumo, taip pat padejo geriau pazinti zmones, " Taciau turiu prisipazinti, kad dalyvaudama tokiuose konkursuose slapta vyliausi atkreipti ir filmu prodiuseriu demesi - visada svajojau tapti aktore, nes modelio karjera - labai trumpalaike" , - nelsepia N. Batista.

Svajone tapti aktore labai greitai tapo tikrove - 2002 metais N. Batista suvaidino antraeili, piktos moters Dezires vaidmeni seriale " Nekaltoji Joana" . Po sekmingo debiuto RCTV televizija jai patikejo dar viena vaidmeni - seriale " Storule Valentina" . Sioje telenoveleje N. Batistai teko vaidinti grazuole juodaplauke, dirbancia modeliu, tirpstanèia is meiles grazuoliui vyrui. Tai - kone pacios aktores realybe: ji - modelis, be to, turi artima drauga (dabar jau vyras) , kuri prisipazista labai mylinti. " Viena is mano svajoniu - isteketi uz savo gyvenimo meiles Leonardo. Noreciau susilaukti vaiku, svajoju, kad musu santuoka truktu visa gyvenima" , - sako aktore. N. Batista isitikinusi, kad geru tarpusavio santykiu paslaptis paprasta - pasitikejimas ir nuosirdus bendravimas.
" As esu moteris, megstanti svajoti, fantazuoti - manau, kad tai mano trukumas, - prisipaþista venesualiete, - Turiu ir dar trukumu - esu labai impulsyvi" . Taciau apie save ji, saip ar taip, nera blogos nuomones. " Nelaikau saves seksbomba, bet manau, kad esu seksuali moteris. Juk mano biustas - tikrai neblogas. Man, beje, siule fotografuotis ir " Playboy" , bet as nesutikau dalyvauti tokiose vulgarybese, - sypsosi aktore ir mielai atskleidzia savo grozio paslapti - eidama miegoti ji visada kruopsciai nusivalo odà.
Atgal į viršų Go down
http://paola-nunez.forumotion.com
 
Interviu/Straipsniai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Interviu

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norkys Batista :: Naujienos-
Pereiti į: